АНОНС. Комітет екології та зеленої економіки проведе засідання для обговорення впровадження НСТВ
Шановні колеги!
Комітет екології та зеленої економіки ФРУ 12 січня 2026 року проведе засідання, де обговорить впровадження НСТВ - Національної системи викидів парникових газів.
19 грудня 2025 року Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України представило напрацьовані конфігурації Національної системи викидів парникових газів (НСТВ). За результатами презентації, Міністерство очікує позицію від бізнесу щодо можливих варіантів імплементації європейської системи торгівлі викидами парникових газів.
Запис заходу Мінекономіки та презентацію можна переглянути за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1DxKKh1T8jwvDdKwjYUWP8zLVPdKOkArT?usp=sharing
З метою підготовки консолідованої позиції від Федерації роботодавців України просимо вас:
1) до 06.01.2026 надати свою позицію щодо запропонованих Міністерством варіантів впровадження НСТВ на електронну пошту:
2) 12.01.2026 об 11.00 взяти участь у засіданні Комітету екології та зеленої економіки ФРУ. Засідання відбудеться у гібридному форматі.
Участь можлива за умови попередньої реєстрації:
https://forms.gle/dY3arTcFsXqqySmo9.
Лінк для підключення та місце проведення (м. Київ) засідання буде повідомлено напередодні заходу.
З повагою
Команда Кліматичної платформи ФРУ